«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

У Бережанах автомобіль збив дитину, яка їхала на електросамокаті

На вулиці Шевченка в Бережанах сталася дорожньо-транспортна пригода. За попередніми даними, легковий автомобіль здійснив наїзд на дитину, яка рухалася електросамокатом.

На місці аварії працюють екстрені служби. Наразі з’ясовуються всі обставини події, а також уточнюється інформація щодо стану постраждалої дитини.

Світлини з місця ДТП опублікував телеграм-канал «Бережани».

Джерело 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі