«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тварина — не іграшка: у Гусятині хлопець жорстоко повівся з собакою.Відео

Відео, де парубок жорстоко повівся з собакою спільноті "Від Тарнополя до Тернополя" надіслав читач в інстаграм Maks Stalenyi.

Його обурив вчинок парубка, який кинув пса до фонтану.Випадок трапився у Гусятині, що на Тернопільщині.

- Думаєш тобі це все зійде з рук?І не мрій,зроблю все шоб ти відповів за данний вчинок, - пише Maks Stalenyi.

Хлопець просить "зробити відомим" головного героя відео, аби подібне не повторилося.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (8)
Yura Daniluk
06 червня 2019 р. 11:18
Оце під*іла косолапий кинути його також в той фонтан але прагібчиком.
Honcharik Roman
07 червня 2019 р. 01:34
Yura Daniluk, як раз прогібчиком було б класно! Приторчав би!!
Yura Daniluk
06 червня 2019 р. 11:18
І подивитися шо він буде робити😠😠😠😠😠😠😠😠
Ilona Byts
06 червня 2019 р. 11:40
Дибіл😡🤬🤬🤬🤬
Олена Чубан
06 червня 2019 р. 17:05
Кинути би цього виродка так само у фонтан , але для повної реаліїї потримати його під водою щоб знав на наступний раз як знущатись над тваринами 😡
Ольга Сондей
06 червня 2019 р. 23:49
Собачка так довірилась. А дибіл переросток так підло поступив.. Батькам має бути стидно за такого сина.
Оксана Гнатишин
07 червня 2019 р. 08:40
І це квіти нації, що вони зможуть зробити своєю жорстокістю і тупістю для країни. Але потім буде винний Зеленський, тому що він наш президент. Тому люди добрі , щоб щось змінити , нам потрібно починати з себе і своїх дітей. Змінюйтесь і все в нас буде добре. Шкода, що собачка злякалась і втекла, краще б задниці їм повідкусувала ,щоб наступного разу такої тупості в них не було. Ми всі маємо гарних і вихованих дітей вдома, а поза домом їм роги ростуть. То давайте будемо ті роги вдома трохи підсилювати чи обламувати, незважаючи на те, що вони в нас самі кращі дітки.
Olena Obleshchuk
07 червня 2019 р. 10:22
Як то кажуть в сім'ї не без виродка! Якщо він це зробив, а друзі з насмішкою знімали, значить вони такі самі, я надіюсь їм це не зійде з рук, та повернеться ще більшим бумерангом!