«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Циган-аферист на дорогому авто ошукує тернополян

До нашої редакції надійшов лист від стурбованої тернополянки, яка закликає місцевих жителів остерігатись підозрілих пропозицій, бо в Тернополі працює небезпечний і дуже хитрий злочинець!

"Увага! Увага! В Тернополі і в області діють гастролери-аферисти!

Чоловік руминської або ромської національності, вільно володіє польською мовою, гірше російською, високої статури і міцної тілобудови, брюнет, імпозантно виглядає, пересувається на автомобілі Кадилак ( автомобіль може бути іншої марки бо він їх змінює) автомобіль був з номерами польської реєстрації.

Чоловік розказує легенду, що працює на турецьку фірму "Онур" і що ця фірма для його фірми закупила електрогенератори і він не може їх всі забрати з собою до Польщі, бо на границі не пропустять всі три, а один він провезе, а решту хоче збути.

Під час розмови постійно робить вигляд що поспішає і наполегливо переконує здійснити в нього покупку. Очевидно що генератори підроблені і небезпечні для використання (може погоріти техніка).

Сьогодні він ошукав так кількох людей. Заяви в відповідні органи написані.

Застерігайте своїх знайомих! Ця шайка зараз промишляє на наших теренах. Якщо побачите кадилак з іноземною реєстрацією, постарайтесь записати або сфотографувати номер і машину, а ще краще повідомити в міліцію.

Фото генератора, підроблених фактур і автомобіля подібного на той додаю."

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (4)
Vitaliy Baranovskyy
16 жовтня 2017 р. 20:39
В п'ятницю пересікся з ним у Гримайлові, зупинився на перехресті через проблеми з авто. Чоловік говорить польською, пропонував купити електрогенератор. Стандартна схема аферистів, їздять по трасі і ловлять охочих купити кота у мішку...
Petr Panasyuk
15 жовтня 2017 р. 09:59
Такі гостролери промишляють і на львівщині. Будьте обережні.
Petr Panasyuk
15 жовтня 2017 р. 09:57
Такі гострол
Petr Panasyuk
15 жовтня 2017 р. 09:57
Такі гострол
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі