«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Трагедія на пляжі «Циганка»: загинула 15-річна дівчина

На міському пляжі «Циганка» у Тернополі сталася трагедія — під час відпочинку на воді загинула 15-річна мешканка Скалатської громади. Правоохоронці та рятувальники працювали на місці події та встановлюють усі обставини нещасного випадку.

Трагічний випадок стався 24 червня на міському пляжі «Циганка» в Тернополі. Під час відпочинку на водоймі загинула 15-річна дівчина зі Скалатської громади.

На місце події прибули працівники поліції та рятувальники. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини трагедії. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ч. 1 ст. 115 КК України з приміткою «нещасний випадок».

У поліції висловили співчуття рідним та близьким загиблої й закликали батьків бути особливо уважними до безпеки дітей під час літнього відпочинку біля водойм.

Правоохоронці нагадують: не залишайте дітей без нагляду поблизу води, контролюйте їхнє дозвілля та регулярно нагадуйте про правила безпечної поведінки на водоймах. Навіть кілька хвилин неуважності можуть призвести до непоправних наслідків.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі