«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тернополяни, які мають дачі на місці майбутнього парку, не погоджуються на умови мерії (відео)

«Яблуком розбрату» стало для тернополян питання, яке винесли на громадські слухання. Йдеться про будівництво нового парку у мікрорайоні №14. Проти виступають дачники, які роками там користуються землею для ведення власного садового господарства.

Під час обговорень у стінах Українського дому «Перемога», члени садового кооперативу «Ювілейний» один за одним підходили до мікрофона, аби висловити свою категоричну позицію у цьому питанні. Люди не розуміють, чому за їхній рахунок мають збудувати парк, мовляв, хай знесуть якусь висотку деінде, або не виділяють землі забудовникам, які зводять і зводять довкола нові житлові квартали.

Втім, усе категорично лише на перший погляд. Люди готові поступитися, якщо отримають гідну компенсацію. Дачники незадоволені рішенням мерії про виділення їм землі у Малашівцях. Натомість, хочуть або однокімнатні квартири, або грошовий еквівалент.

Своєю чергою, мешканці прилеглих мікрорайонів наполягають на зведенні парку на цьому місці, адже будинків довкола з кожним роком лише більшає, а гуляти з дітьми чи домашніми улюбленцями ніде.

Детальніше — у сюжеті ІНТБ:

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі