«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тернополян кличуть прибирати Кутківецький ліс. ФОТО

Екоакцію вдруге організували тернопільські легкоатлети у Кутківецькому лісі. Бігуни вирішили самостійно навести там лад, щоб було приємніше виходити на пробіжки.

Ініціаторами толоки в Кутківецькому лісі стали учасники тернопільського легкоатлетичного руху «Рандей». До команди місцевих бігунів приєдналися інші охочі терн поляни і навіть гості міста. Загалом на екоакцію прийшло кілька десятків людей, – повідомив організатор Олександр Гром’як.

«23 березня, на 11.00 ми ще раз зібралися на прибирання другої половини Кутківецького лісу. Місце зустрічі: дальній пляж. Ми запросили до нас приєднатися іноземних студентів, представників інших громадських організацій. Акція матиме продовження. Тож не будьте байдужими, долучайтесь і буде Вам щастя. А головне кожен раз, коли потім будете прогулюватись лісом, душа радітиме за зроблену Вами таку цінну і корисну справу».

Осилити всю територію Кутківецького лісу поки що не вдалося. Відтак екоакція продовжиться наступної суботи. Жителів міста просять приєднуватися.

Софія Романська

Пише ЗЗ

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі