Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тернопільські боксерки здобули три перемоги на Чемпіонаті України

Боксерки з Тернопільщини здобули три перемоги на чемпіонаті України в Івано-Франківську.

Змагання проходили серед жінок до 22-х років, жінок-молоді, юніорок та дівчат.

Поміж юніорок Тернопільщину представляла бронзова призерка чемпіонату Європи Каріне Айрапетян у ваговій категорії 70 кг. Дівчина у фінальному поєдинку перемогла суперницю з Донецька і виборола чемпіонське звання.

У віковій групі «молодь» тернополянка Юлія Деденко боксувала у ваговій категорії 69 кг і у фіналі здолала представницю Вінниці та посіла перше місце. Серед жінок у ваговій категорії 75 кг нашу область представляла п’ятитиразова чемпіонка України Олеся Крисюк, яка в фіналі впевнено перемогла суперницю з Івано-Франківська та стала шеститиразовою чемпіонкою України повідомили  в Управлінні фізичної культури та спорту

Вперше на таких престижних змаганнях всеукраїнського рівня виступала і тернополянка Каріна Вовк. У ваговій категорії 54 кг спортсменка посіла п’яте місце.