«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тернопільська випускниця дефілювала у сукні з найдовшим шлейфом в Україні (фоторепортаж)

Цьогорічний випускний приніс Тернополю ще один рекорд. Випускниця продефілювала на урочистостях у сукні з найдовшим в Україні шлейфом – 102 метри і 86 сантиметрів.

– За тиждень до свята вирішила пошити плаття, бо не знайшла жодного підходящого у магазинах, – зазначила власниця рекордного шлейфу із школи №7 Марія Борисяк. – Я думала спершу, що це нереально – за кілька днів виготовити такий витвір. Але все сталось завдяки моїй дизайнерці Наталії Стефанчук. 

Дівчина представляла рекорд неспроста, адже відома своїми талантами. Вона є чемпіонкою України з сучасної хореографії, членкинею національної збірної, солісткою  студії «ТNG dance company»

– Це хороша ідея – представити Тернопіль на всеукраїнському рівні, – додала Марія. – Попри карантин ми повинні і надалі працювати і досягати вершин, бо обставини не повинні пригнічувати настрій. 

Надалі у планах випускниці – продовжити займатись хореографією на професійному рівні.

Нагадаємо, у  Тернополі вітали 1409 випускників. Про медалістів та власників кращих вишиваних костюмів, а також про тенденції суконь і костюмів на випускному 2020 року читайте у наступних публікаціях на «Терені».

Фото Павла Лящинського

джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі