«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Тернопільщина не буде у списку перших, хто отримає вакцину від COVID-19

Уже невдовзі в Україні очікують отримати вакцину від COVID-19, однак Тернопільщина не потрапила до списку 7-ми областей, куди ліки прибудуть у першу чергу.

Про організаційну готовність до прибуття вакцини заявив  головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

– Маємо чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її до обласних складів 11 машинами одночасно: 7 областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька та м. Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші – наступного дня, – повідомляє Віктор Ляшко.

За словами посадовця, мобільні бригади уже проінформовані, яка кількість вакцин у який заклад охорони здоров’я потрібна. Окрім того, Національна служба здоров’я України (НСЗУ) буде укладати договори із чітко визначеними медзакладами, які відповідають всім вимогам для проведення вакцинації від COVID-19, та сплачуватиме їм за надані послуги.  На кожну мобільну бригаду медиків НСЗУ виплачуватиме 8 тис. грн у місяць та додатково – 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу за кожну особу.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі