«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

“Тернопіль ми відстояли”: евакуйовані з Китаю люди поїдуть у Винники

За останньою інсайдерською інформацією, літак з Ухань(і) прибуває вночі до Львова о 3 год, приземляється у Скнилові, після чого везуть у Винники.

Про це повідомив депутат Тернопільської обласної ради Богдан Яциковський.

“Тернопіль ми відстояли. Бережи Боже Україну! Нехай всі будуть здорові і вертаються у сім‘і!”, – написав пан Яциковский.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (12)
Іван Півторак
19 лютого 2020 р. 22:47
"нехай всі будуть здорові і вертаються у сім'ї", але "молодці що Тернопіль відстояли". Ви знущаєтесь? На місці тих людей міг бути будь-хто із нас. Вони такі ж самі громадяни України як і ми всі! І просто шукають місце де б їм перебути інкубаційний період. А ви просто як остання гниль притримується принципу "моя хата скраю".
Мар'яна Лекар
19 лютого 2020 р. 23:26
Іван Півторак, повністю погоджуюсь.
John Mykhalchyshyn
19 лютого 2020 р. 23:39
Іван Півторак, повністю з вами згоден
vitaliyanetc
20 лютого 2020 р. 08:56
Іван Півторак, до себе до дому пусти , громадян таких як ти , і ще 8ми країн громадян.
Zoriana Diengina
20 лютого 2020 р. 11:28
vitaliyanetc, Ніколи б не подумала що Тернополяни такі байдужі люди, мені дуже цікаво як ви себе поводили як би на тому літаку були ваші діти? Адже літак не приземлився у вашому дворі і не привели людей на інкубаційний період у ваш дім. Я сама родом з Тернополя хоча і живу останні роки у Харкові та всеж ніколи б не пішла відстоювати щоб не пускати людей додому.
Користувач vitaliyanetc видалив(-ла) свій коментар
Користувач vitaliyanetc видалив(-ла) свій коментар
Користувач vitaliyanetc видалив(-ла) свій коментар
vitaliyanetc
20 лютого 2020 р. 11:59
Zoriana Diengina, байдужі? Чому ж 8країн відмовились взяти своїх людей , які на цьому борту разом з українцями? А от Україна, у якої медицина на рівні плінтуса. У якої навіть немає лікарень для таких пацієнтів, вельми запрошує їх до себе.Цікаво як ви будете не байдужа , адже тепер їх везуть в Харків. Чому ж їх в Києві тільки до заправили. А не заселили в спеціальні лікарні. Це ж тільки інкубаційний період. Чому якесь місто України повинно наражатись на таку небезпеку? Це смішно коли показують як Україна порівняє людей з Китаю одним термометром безконтактним на цілий аеропорт Бориспіль .
Віталій Михасів
20 лютого 2020 р. 21:34
vitaliyanetc, будьте людьми !!!
bozhenaklimchuk
19 лютого 2020 р. 23:56
А що відстояли?🤦🏻‍♀️Немаємо чим гордитись