«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

“Такого священника в нас більше не буде” — мешканці Заліщиків не можуть отямитися від смерті отця Олега

Сьогодні вранці, 6 квітня, всю Тернопільщину сколихнула трагічна звістка: від коронавірусної хвороби помер отець Олег Винницький із Заліщиків. Священник став першим на Тернопільщині пацієнтом, у якого лабораторно підтвердили COVID-19. Місцеві мешканці шоковані такою звісткою, бо гаряче вірили, що парох церкви Пресвятого Серця Хрестового подолає недугу.

Отець відчув ознаки нездужання приблизно в середині березня. Одразу проконсультувався з сімейним лікарем, дотримувався всіх рекомендацій медика. На деякий час хвороба відступила, священникові покращало. Проте невдовзі інфекція знову дала про себе знати — в отця підвищилася температура, з’явилися труднощі з диханням при ходьбі.

Чоловіка госпіталізували в інфекційне відділення Тернопільської швидкої допомоги. Як стверджували в лабораторному центрі МОЗ України, тоді пацієнт перебував у задовільному стані. Здавалося, організм священника здолає інфекцію. Проте за інформацією Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом, стан отця Олега в останні дні погіршився. Його підключили до апарату штучної вентиляції легень. Врятувати 57-річного священника не вдалося.

Отець став третьою жертвою коронавірусу на Тернопільщині. Раніше від COVID-19 помер 68-річний мешканець Монастириського району та 57-річна жителька Козови. Епідеміологи встановили, що священник та 68-річний чоловік із Монастириська підхопили в недугу в один день. Вони інфікувалися на похороні священнослужителя у Заліщицькому районі.

Отець Олег Винницький — настоятель церкви Пресвятого Серця Христового. Жителі Заліщиків розповідають, що саме завдяки старанню духівника був споруджений цей храм. Будівництво святині він розпочав 25 років тому і всі сили присвячував тому, щоби звести церкву.

“На парафії він робив усе. І допомагав будувати храм, і облаштовував його, і малював. Все! Кожну копійку спрямовував на церкву, — розповідає мешканка Заліщиків, яка не в силі отямитися від горя. — Люди довіряли отцю Олегові, любили його. Він був справжнім духовним опікуном для багатьох. Такого священника, яким був отець Олег, у нас більше не буде”.

Як помітно на сайті храму і священник, і прихожани активно долучалися до парафіяльного життя церкви.

За інформацією прихожанки храму Пресвятого Серця Христового поховають отця Олега Винницького сьогодні, 6 квітня. Співчуваємо у важкій втраті родині, близьким та парафіянам покійного. Хай Господь упокоїть душу померлого в Царстві Небеснім.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі