«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Сутичка між тернополянами та іноземцями на Коперника завершилася пострілом

У п’ятницю, 19 червня, близько 23:00 на вулиці Коперника сталася бійка. За попередньою інформацією правоохоронців, конфлікт виник між компанією 19-річних тернополян та трьома іноземцями.

Спочатку між учасниками спалахнула словесна перепалка, яка згодом переросла у фізичне протистояння. Під час сутички один з іноземців здійснив постріл у повітря з пневматичного пістолета.

Унаслідок інциденту ніхто не постраждав. Поліцейські вилучили зброю та встановлюють усі обставини події.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі