«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Степанов назвав нову кількість хворих для введення локдауну в Україні

За існуючого співвідношення хворих і госпіталізованих, повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих на COVID-19 на добу.

Про це в ефірі телеканалу “Інтер” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він уточнив, що така кількість хворих викличе серйозні проблеми в системі охорони здоров’я.

“Якщо буде загроза повного локдауну саме медичної системи, ми будемо наполягати на тому, що треба вводити більш жорсткі заходи”, – сказав Степанов.

Він уточнив, що, кажучи про кількість хворих, головне – скільки людей потрапляє до лікарень, тобто госпіталізується

“Якщо виходити з сьогоднішнього відсотка важких хворих, які потрапляють до лікарні, я думаю, що це вже понад 30 тис. хворих на добу в певному періоді. Тоді це може викликати серйозні проблеми щодо навантаження на медичну систему”, – пояснив Степанов.

Також він додав, що, якщо громадяни будуть дотримуватися карантину вихідного дня, це дозволить зупинити зростання кількості хворих.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (3)
mrbandriy
22 листопада 2020 р. 12:59
Ужас. Спершу говорили про 15 тисяч, тепер вже 30. Це вже походить на якийсь жарт. Вони нормальний карантин введуть тоді, коли вже половина України передохне
Користувач mrbandriy видалив(-ла) свій коментар
Користувач mrbandriy видалив(-ла) свій коментар
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі