«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Спини 50 людей палали 5 хвилин – у Тернополі зафіксували новий рекорд (фото)

Дівчина у вечірній червоній сукні грала на електроскрипці. Ведучий події оголосив: “5, 4, 3, 2, 1 – почали!” – і накриті з головою люди перетворились на вогняні факели – 5 хвилин палали ватри на їхніх спинах. Весь цей час поряд були люди у чорному, які додавали жару та пального у вогонь, не дозволяючи йому втратити свою жарку силу.

У просторому приміщенні “Квітоцентру” під скляною стелею та скляними стінами стало спекотно, хоча навколо вже вступив у свої права холодний листопад. Такого Україна ще не бачила – вперше у номінації “Спільний масаж” у Тернополі зафіксували нове досягнення – “Найбільша кількість масажистів, які одночасно виконують “Королівський вогняний масаж” (50 масажистів)”.

Учасники дотримувалися вимог карантинного сьогодення, забезпечивши необхідну відстань між ліжками. Тож масаж виконали у форматі 25 людей і 25 масажистів і ще раз так.  Зафіксувала досягнення представниця “Національного реєстру книги рекордів України” Лана Вєтрова.

Оксана Петришин – співорганізатор нового рекорду – захопилась ідеєю подібних досягнень три роки тому і бачить у цьому великі перспективи для нашого міста.

– Усі наші рекорди ми присвячуємо Тернополю, – розповіла вона. – Цей рекорд встановлює Тернопільський національний медичний університет імені Івана Горбачевського. Це вже не перше масажне досягнення нашого міста, але перше спільне, коли задіяно стільки людей. 50 масажистів і 50 людей, на чиїх спинах цей масаж ми і зробили! А ще наш рекорд за організацією, надіємось, буде визнано найбільш видовищним у цьому році.

Люди, які були присутні на події, не мали часу нудьгувати – навколо сяяли вогники свічок, композиції з ягід і хвої нагадували про наближення зими. При вході горів вогонь на діжках, неподалік стояли мотоцикли байкерів, які приїхали підставити свої спини масажистам. Під час підготовки звучала скрипка у руках Ольги Дереворіз, а на вулиці просто неба глядачів заворожували вогняними піруетами фаєр-шоу.

– “Королівський вогняний масаж” – моя розробка, яку ми практикуємо вже протягом десяти років, – розповіла Наталя Давибіда, співорганізаторка рекорду. – Ідея себе виправдала – 25 хвилин масажист робить загальний масаж спини, а 5 хвилин вогонь, що горить на спинах на спеціальному накритті, глибоко прогріває тіло. У результаті отримуємо гарний оздоровчий та імунностимулюючий ефект. Майже всі масажисти, які взяли участь у встановленні рекорду, – це студенти Тернопільського національного медичного університету, спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”. Такий масаж – це один з декількох видів екзотичного масажу, якому ми їх навчаємо.

Працювати з вогнем надзвичайно цікаво, це заворожує, але й потребує довгого навчання, практики.

– Я дуже люблю свою роботу і йду до своєї цілі – хочу бути кращою з кращих, тому долучилась до цього рекорду, – зауважила учасниця події Валерія Кондратюк, масажистка і студентка четвертого курсу медуніверситету.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі