«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Сьогодні в Україні – день жалоби за загиблими у пожежі в Одесі

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким визначив, що неділя, 8 грудня 2019 року, є в Україні жалобним днем.

«У зв'язку із трагедією, що сталася в м.Одеса внаслідок пожежі 4 грудня 2019 року та призвела до людських жертв, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю: оголосити в Україні 8 грудня 2019 року днем жалоби», – сказано в указі Зеленського.

Указ передбачає, що у день жалоби мають бути приспущені державні Прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій по всій території держави.

Також Зеленський постановив скасувати розважально-концертні заходи і внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Нагадаємо, внаслідок пожежі, яка сталася 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу, станом на вечір суботи загинули вісім людей. Роботи на місці пожежі тривають, ведеться пошук тіл, адже кілька людей досі вважаються зниклими безвісти.


Джерело zaxid.net

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі