«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Скарги водіїв на непосипані дороги на Тернопільщині приймають за телефоном (фото)

Різке погіршення погодних умов зі снігопадами і морозом очікують на Тернопільщині найближчими днями. Щоб не сталося біди, водіїв, які помітять непосипану дорогу, попросили телефонувати на спеціальний номер.

Позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) при Тернопільській обласній держадміністрації відбулося сьогодні, 14 січня пише терен

Саме там фахівці обговорили різні «гарячі» питання, що можуть виникнути через різке похолодання.

– Наша область буде під впливом циклону, розташованого над Балтійським морем, розповідає керівник обласного гідрометеоцентру Степан Софійський. – Відповідно, проходитимуть атмосферні фронти. Вже сьогодні ми очікуємо снів – від невеликого до помірного. Завтра також прогнозуємо сніг, на дорогах – ожеледицю. Температура вночі впаде до 8-13 градусів морозу. 

Натомість 16 і 17 січня, за його словами, наша область опиниться під впливом антициклону. 

– Очікуємо вихід холодного повітря з півночі, – додає Степан Софійський. – Температури ще більше знизяться: уночі – 14-19 градусів морозу, удень – 8-13 із «мінусом». Щоправда, вітру уже такого не буде. 

Область до снігопадів і зниження температур цілком готова, стверджує начальник управління капітального будівництва Віктор Соколовський. 

– Ми маємо 19 тис. тонн піску і 4.5 тис. тонн солі, – каже чиновник. – Цього абсолютно вистачає для цілої зими із постійними морозами. Адже потреба загалом – 15 тис. тонн піску і 4 тис. тонн солі. 

До слова, якщо десь є непосипана дорога, то водії можуть звернутися за номером 43-11-18 у Тернополі. Після цього відбувається оперативна реакція, запевнив Віктор Соколовський. 

– Для боротьби зі стихією в області залучили 4 організації, між якими рівномірно розділили райони, – додає він. – У них є близько тисячі працівників і 500 одиниць техніки. Також уже на цей час є 364 договори на ручну посипку проблемних ділянок.

Що цікаво, поради фахівців, як вберегтися під час похолодання, фахівці узагальнили і виставили ТУТ.

Нагадаємо, попереднє позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося нещодавно

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі