«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Скандальна історія: 11-річна дочка розповіла татові, що до неї пристає теперішній 30-річний чоловік мами. (ВІДЕО)

Житель села Трибухівці Степан Черемшинський розповів, що його 11-річну дочку гвалтує співмешканець мами, громадянин арабської країни. З дружиною Надією чоловік розлучений. На заробітках в Польщі жінка познайомилася з африканцем. Згодом той приїхав до України. Тепер він проживає з колишньою дружиною Степана і їхніми трьома дітьми.

Усі деталі Степан Черешньовський розповів на відео Роману Довбанку. Оригінал відео можна подивитися на його Youtube каналі Підслухано в Бучачі.

– Жінка говорила, що їде до Польщі, але я дізнався, що вона в Африці. Там була чотири місяці з арабом. Приїхавши, сказала, що у неї новий чоловік і вона їде на заробітки до Польщі через кредити. Повернувшись в Україну, одразу поїхала зустрічати араба, –  розповідає Степан.

Вдома щодня були скандали, жінка викликала поліцію. Аби діти не бачили сварок, Степан пішов жити окремо. Згодом розлучилися, чоловік їздив на заробітки в Чехію, до дітей приходив раз в тиждень.

– Щоразу колишня жінка викликала поліцію, намовляла дітей, що я її б’ю. Через деякий час, я почув, що жінка знову поїхала на заробітки в Польщу, а дітей залишила на чужого чоловіка. Я навідався до них, араб виганяв з дому, але поліція дозволила побути з дітьми, – каже чоловік.

Одинадцятирічна дочка розповіла татові, що до неї пристає теперішній 30-річний чоловік мами. Він заставляє її лягати поруч, цілувати, включає порнографію і гладить інтимні місця дитини.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі