«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Що робить тернополянин, скільки заробляє і як витрачає у Польщі?

За останніми офіційними даними, на сьогоднішній день більше мільйона українських громадян працює в польських компаніях. Тенденції показують, що у наймі висококваліфікованого персоналу з України польські роботодавці не збираються зупинятися на досягнутому.

Тернополянин у Польщі: що робить, скільки заробляє і як витрачає? За даними польської рекрутингової компанії «Pracuj», протягом наступного року більше 50% польських компаній планують збільшити кількість українських працівників. Чим зайняті наші співвітчизники в Польщі?

Понад 70% трудових мігрантів з України - це «сині комірці», тобто вони залучені до різноманітних фізичних робіт. Близько 10% зайняті в IT сфері. У середньому робочий тиждень українського мігранта становить 54 години, а середня місячна зарплата - 2 100 злотих (близько 495 євро). 30% місячної зарплати українець витрачає на проживання в Польщі, а більше 60% - пересилає додому в Україну. «Ми проаналізували, що в середньому щомісяця український мігрант за допомогою онлайн сервісу TransferGo пересилає додому близько 180 євро. Цікаво, що півтора роки тому цей показник становив близько 100 євро», - повідомив Магнус Олбі, Директор з маркетингу TransferGo.

«Як правило гроші надсилають ближче до вихідних, а пік переказів доводиться на останній тиждень місяця, коли відбувається виплата зарплат у більшості польських компаній». За даними TransferGo, кількість і суми грошових переказів з Польщі в Україну збільшуються, як мінімум, на 20% напередодні свят (Новий рік, Різдво, Великдень) або ж сімейних подій, таких як день народження, весілля тощо. Список топ 10-ти регіонів, куди українські мігранти переказують гроші з Польщі, включає м. Київ, а також Дніпропетровську, Харківську, Львівську, Запорізьку, Полтавську, Одеську, Черкаську, Хмельницьку та Донецьку області. Тернопільська поки поза цим рейтингом.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі