«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Сезон теплоходів на Тернопільському ставі – відкрито: вартість квитка та графік роботи

25 квітня тернопільські теплоходи вийшли у перший рейс міським ставом.

Наразі курсує два теплоходи – “Герой Танцоров” та "Капітан Парій”. Найближчим часом на рейс вийде й третє судно – “Сигма”, пише сайт Тернополяни

“Ми були готові працювати вже з 15-го березня, однак завадила цьому холодна погода. В понеділок, наприклад, ми також не працювали через сильні пориви вітру. А от вчора здійснили близько 8-ми рейсів”, – говорить капітан.

За словами Віталія Стасюка, вартість квитка залишилася незмінною – 25 гривень з дорослого та 10 з дитини. Це ціна за одне коло. Добратися теплоходом до Дальнього пляжу коштує 15 гривень, так само назад у центр.

Капітан наголошує, якщо хтось із пасажирів хоче вийти на причалі поблизу пляжу, матросів потрібно попередити заздалегідь.

“Якщо на причалі біля Дальнього нікого немає і ніхто з теплоходу не сповістив про потребу в зупинці, ми туди не причалюємо”, – каже Віталій Стасюк.

Триває прогулянка близько пів години, час кола залежить від вітру. Орієнтовна відстань – 7 кілометрів. Капітан каже, у зв’язку з нерестом дещо змінився маршрут – зараз теплоходи не курсують попри “Циганку”, а йдуть ближче до середини ставу.

Кількість рейсів у день буде залежати від кількості пасажирів. За словами капітана, судно не може перевозили менше 20-ти людей, адже тоді працюватиме у збиток.

“Ціна дизпалива становить близько 30 грн за літр. Ми не можемо собі дозволити катати 10 людей, адже у нас на 1 коло йде понад 10 літрів палива”, – зауважив він.

До слова, перед початком сезону теплоходи пройшли випробування та перевірку, а один з них – "Герой Танцоров" – зазнав капітального ремонту, який включав заміну головного двигуна.

Графік роботи. Курсуватимуть теплоходи щодня, орієнтовно з 12 до 21:00, за умови сприятливих погодних умов. При збільшенні світлового дня – судна працюватимуть довше.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі