«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Сестри з Тернопільщини розшукують брата-футболіста, який зник біля Бахмута

Сестри Діана і Тетяна просять допомогти знайти їхнього брата Миколу Миколайовича Ферару (06.04.1990 року народження).

– Останній раз брат був на зв’язку 23 травня 2022 року. Знаходився поблизу міста Бахмут. Служив у Черкаській 115-й окремій протитанковій механізованій бригаді. Особливі прикмети: китайські ієрогліфи на правій руці (тильна поверхня передпліччя правої руки) – 10 штук. Будемо вдячні за будь-яку інформацію, – йдеться в повідомленні сестер Миколи Ферару.

Якщо комусь відомо про місце перебування Миколи Миколайовича Ферару, прохання телефонувати: 0971409017 (сестра Діана), 0966766204 (сестра Тетяна).

Футбольна громадськість Тернопільщини знає Миколу Ферару, як вправного футболіста. У 2019 році він виступав за футбольну команду «Вся Україна – Колос» (Бучач), з якою зайняв 5-те місце у чемпіонаті Тернопільської області. У сезоні-2019/20 виступав у Лізі чемпіонів Тернопільщини за ФК «Цвітова», а в наступному сезоні (2020/21 рр.) захищав кольори цього ж клубу, але в іншому турнірі – Лізі Тернопільщини. В минулому 2021-му році виступав у чемпіонаті Чортківського району за команду рідного села Угринь. А зимою 2022 року в складі чортківської команди «Братство святого Йосифа» брав участь у відкритому чемпіонаті Чортківської громади та Асоціації футболу Чортківщини з міні-футболу.

Джерело: Тижневик “Номер один”

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі