«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Сергій Притула розказав, чому вирішив йти на вибори з "Голосом"

Шоумен та волонтер з Тернопільщини Сергій Притула заявив, що піде на вибори у списках партії "Голос". Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

— Я хотів би бути корисним цій країні і її людям, маючи певний кредит довіри я можу на це наважитись. Я маю певну мотивацію, складав довго слова, реченя, абзаци, як її сформулювати, вийшло достатньо лаконічно. Я хочу, щоб мої діти жили і працювали в цій країні. І я хочу докласти до цього якісь зусилля, щоб совісь не гризла, пише ДОБА

Притула підкреслив, що є фінансово незалежним. Додав, що головна мотиваці — команда, в списках партії нема колишніх нардепів, людей, які лобіюватимуть інтереси олігархів. В списках багато фахівців. 

Притула додав, що попросив Вакарчука, щоб той поставив його аж на тридцяте місце, щоб збільшити шанси 

Вікіпелія: Сергі́й Дми́трович Приту́ла (нар. 22 червня 1981, Збараж, Тернопільська область) — український телеведучий, актор, автор і співпродюсер скетч-шоу «Файна Юкрайна» та «Вар'яти-шоу», екс-ведучий ранкового шоу «Підйом» і талант-шоу «Україна сльозам не вірить» на Новому каналі. Резидент української версії «Камеді клаб».  Керівник гумор-шоу "Вар'яти". Волонтер.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (1)
Степан Вернигора
14 червня 2019 р. 07:16
Сергій Дмитрович непослідовний. Зеленському він не рекомендував йти в політику через відсутність досвіду, а тут у самого в одному місті зачухалося - як так! якісь Зе можуть собі дозволити, а При не можуть!? успіхів, вар'ят!
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі