«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Селфі на даху вагона: 15-річного хлопця, якого вдарило струмом, вдруге оперуватимуть. Стан важкий

Дитина в реанімації. Добре, що серце не ушкоджене, кажуть медики. Проте прогнозів не роблять. Лише констатують: стан важкий.

Медикаментами та всім необхідним пацієнт наразі забезпечений.
 

15-річного хлопця мало не вбило струмом в депо. Він у реанімації. Про це редакцію повідомили читачі.  

25 травня о 18.37 в м. Тернопіль на вул. Бродівській, 61, на території ВП «Пасажирське вагонне ДЕПО Тернопіль», за невідомих обставинах зазнав ураження електричним струмом неповнолітній житель м. Тернопіль 2005 р.н., - повідомив речник управління держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Данілін.

– Хлопця шпиталізували до Тернопільської обласної дитячої лікарні з діагнозом: «закрита черепно-мозкова травма, електротравма, опіки 30% тіла, стан важкий».

Як вдалося з’ясувати, хлопець проживає недалеко від залізничних колій. Вирішили з друзями вирушити до вагонів у пошуках розваг. Один з хлопчаків заліз на вагон. Дротів під напругою ніби не торкався. Але як нам пояснювали фахівці, між дротом і залізною поверхнею вагону створюється електрична дуга. Навіть не торкаючись дроту, може вразити струмом. Пацієнт в реанімації, у нього 25% опіків тіла, - каже медичний директор обласної дитячої лікарні Алла Філюк.

- Вчора (25 травня – прим. авт.) його прооперували, сьогодні о 13.00 запланована друга операція. Стан дитини  важкий, в реанімації. Прогнозів щодо одужання медики не дають. Проте відмічають, що серце не ушкоджене, що зазвичай трапляється при ураженні струмом. Тому це добре. Наразі підліток забезпечений медикаментами та всім необхідним, запевнила Алла Філюк. Підліток поплатився за бажання зробити селфі на даху потяга, кажуть у поліції.

Джерело 20 хвилин
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі