«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Салон меблів «Три дивани» – ми з радістю даруємо Вам комфорт!

Комфорту багато не буває – вважають організатори рекламної акції салону меблів «Три Дивани».

  Цієї сонячної неділі, 10 жовтня, усі тернополяни та гості міста, які проходили вулицею Живова, спостерігали цікаву картину:  диван посеред вулиці, неймовірна кількість повітряних кульок, безкоштовні декоративні подушки, чашки та солодощі для всіх бажаючих. 
Ці інсталяції були акцією від салону меблів «Три дивани», як каже власник компанії: «Найцінніше для нас – це посмішки тернополян, і щоб салон меблів Три Дивани асоціювався з позитивом, добром, якістю та комфортом». Супроводжував дійство мега позитивний ведучий заходу – Максим Ткач, який всіх заряджав своєю неймовірною енергією 
Метою рекламної акції було донести до потенційних покупців розуміння, що якісні та надійні м’які меблі можуть бути недорогими. У день акції для покупців салону «Три дивани» діяла знижка 1 000 гривень на будь-який диван, і багато хто скористалися можливістю купити диван дешевше.
Буває, ми розчаровуємося в акціях та безкоштовних подарунках. Проте салон меблів «Три Дивани» переконливо довів, що радувати людей потрібно, адже стосунки з людьми – це найважливіше, що може бути у будь-якій сфері. Тим паче, працювати, розуміючи, що тобі довіряють, набагато приємніше.  

Салон меблів «Три Дивани»
м. Тернопіль, вул. Живова, 37А (навпроти автовокзалу).
https://www.facebook.com/tryduvany
https://trydyvany.ua
https://www.instagram.com/tru_duvanu/

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі