«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Ресторани та магазини Тернополя перевіряють на дотримання вимог карантину (Відео)

У Тернополі в посиленому режимі працюють спеціальні рейдові групи в складі працівників Національної поліції, патрульної поліції, Держпродспоживслужби та муніципальної інспекції. Перевіряють заклади громадського харчування, торговельно-розважальні центри, супермаркети та інші суб’єкти господарювання на дотримання карантинних обмежень.

Нагадаємо, з 8 квітня в обласному центрі посилено заходи контролю за дотриманням на території ТМТГ встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів, що відповідають «помаранчевому» рівню епіднебезпеки, згідно з Постановою КМУ № 1236 від 09.12.2020 року та рішень Штабу з висвітленням у засобах масової інформації, пише Файне місто

Також зазначимо, що з 12 квітня заклади громадського харчування Тернополя працюють лише “на винос” або ж у режимі літніх майданчиків. Бари, кафе та ресторани можуть також здійснювати адресну доставку замовлень, а от прийом відвідувачів у привіщенні заборонений.

Аби мати можливість працювати у зазначеному форматі, представники закладів громадського харчування мали оформити необхідні документи на роботу літніх майданчиків впродовж декількох днів.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі