«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

"Пухлина боліла": у жінки було тільки 3 дні, щоб зібрати гроші на операцію, але сталося диво (ФОТО)

У Наталі Борисюк із Тернопільщини було лише три дні, щоб зібрати кошти на термінову операцію. Це мала стати її вже четверта операція на обличчі. Жінка каже, що не перестає вірити у дива, які здатні творити для неї зовсім незнайомі люди.

Як інформує "Файне місто", жінка радісно повідомила, що завдяки благодійникам їй вдалося зібрати необхідні кошти і четверта операція відбулася у призначений строк. 

З дня проведення четвертого хірургічного втручання пройшло 5 днів. Зараз жінці важко говорити, їсти. Намагається не робити жодних, навіть найменших, рухів, аби шви на її обличчі не розійшлися.

"Зараз п’ята доба після операції. Крім антибіотиків і інших препаратів знеболюють 4 рази в день, бо біль дуже нестерпний. Перев’язка кожного дня – це як нове випробування на витривалість і терплячість. Максимальне обмеження рухів шиї, щоб не розійшлися шви. Спати і ходити намагаюся в одному положенні голови і спини, бо при кожному русі виникає страшенний біль і можливість тріскання шва або шкіри, яку перенесено в зону шиї. Крім цього тягне ногу. Після видалення кровоносної гемангіоми (пухлини) на шиї, було проведено пересадку шкіри з ноги на шию", – розповідає Наталя Борисюк.

На жаль, ця операція не є останньою. Наступного року мають відбутися ще дві. Лікарі спробують повністю видалити залишки гемангіоми на вусі і всі “острівки”, які ще залишились на обличчі. Окрім цього, заплановане також видалення утворення, яке під час обстеження виявили у яснах.

Сьогодні ж Наталя Борисюк проходить довготривалу реабілітацію у столичній клініці. Якщо рани добре гоїтимуться, то вже через 21 день жінці знімуть шви.

Мама трьох діточок щиро дякує усім, хто разом із нею проходить цей нелегкий шлях боротьби.

"Я дякую Богу, що дає мені здоров’я, сили і терпіння через це все перейти. Та я ніколи б цього не зробила без вас, дорогі мої рятівники! Дякую Богу, що на моєму шляху є багато щирих, добрих людей, які допомагають мені у такий нелегкий для мене час. Дякую людям зі всього світу, усім теребовлянцям, Бродівському району, а саме усім мешканцям села Дудин, усім аграріям і священникам краю, київським лікарям, журналістам у Тернополі, однокласникам, родичам, одногрупникам, колишнім викладачам, вчителям, сусідам. Усім областям України. Щиро дякую за ваші щирі молитви, за вашу підтримку і допомогу. Дорогі мої благодійники, бажаю вам усім найголовнішого, чого тільки можна побажати у житті . Міцного здоров’я вам і вашим сім’ям . Та Божого благословення", – звертається із словами подяки до усіх Наталя Борисюк.

У 31-річної жительки Теребовлі Наталі Борисюк вроджена кавернозна мельформація, як ще називають, родима пляма. Вона розростається та почала боліти. Окрім цього, під час обстеження у жінки виявили також пухлину у ротовій порожнині. Аби позбутися важкого недугу, мамі трьох дітей необхідно пройти не чотири, як передбачалося раніше, а щонайменше п’ять-шість дороговартісних операцій.

Реквізити для допомоги:

Рахунок Приватбанку: 5168 7574 3076 2387

На ім’я Борисюк Наталія Романівна

Для переказу із з-за кордону: BORYSIUK NATALIIA

PRIVATBANK

Євро: 4149-4991-5645-1872

Долар: 4149-4991-5645-1864

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі