Під час богослужіння в церкві на Тернопільщині до храму залетів лелека
За словами місцевих жителів, під час святкового Богослужіння на подвір'я храму прилетів лелека та відстояв, не рухаючись усю службу Божу.
"Сьогодні на Службі Божій у церкві св.аа. Петра і Павла була присутня ця душечка. Всю Службу відстояв, не рухаючись, перед дверми, і аж на молитві за всякі прошення дозволив собі походити", - розповіла місцева жителька Марія Фещук.
У коментарях користувачі відзначили, що це дуже хороший знак.
Якщо лелека вже з'являється біля Церкви ,то сам Господь Бог змелосердився Над Християнами України і в скорому часі в Україні настане велика переміна на добро і найвеличнішу Перемогу!
Це лелека який живе тут на башні біля фабрики я за ними завжди наблюдаю і в них в тому році загинуло пташеня вже велике було чомусь немогло високо літати і вже який рік вони не можуть вивести пташеня він прилетів просити щоб цього року в них вивелось пташеня я так думаю.
Кажуть, душа померлого може з'являтись в образі пташки