«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Пасажирські поїзди через Тернопіль почнуть запускати з 1 червня

До уваги мешканців Тернопільщини — пасажирські поїзди почнуть знову запускати з 1 червня. Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень.

 Відтак, вже з початку наступного місяця будуть перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, пише сайт Тернополяни

“Вже з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів. Так, наприклад, на станції “Київ-Пасажирський” вже демонтовано МАФи, встановлено сучасну систему відеонагляду, повністю відремонтовано приміський вокзал”, - вказав міністр.

До слова, під час карантину завершили ремонт на Привокзальному майдані у Тернополі. Там відремонтували дорогу і тротуари, замінили підземні інженерні мережі, дощову каналізацію, облаштували місця для тимчасового паркування авто та новий світлофор. Також на площі висадили більше трьох десятків дерев і кущів, влаштували зупинку громадського транспорту та нанесли дорожню розмітку, встановити вуличні меблі й вистелити рулонний газон.

Тож тепер тернополянам неодмінно буде приємно і комфортно зустрічати там гостей, чи, до прикладу, пройтися великою пішохідною алеєю від Залізничного вокзалу до Театрального майдану, через оновлену вулицю Чорновола.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі