«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Останній дзвоник та відбір першокласників у Тернополі: що слід знати школярам та батькам (Відео)

Традиційно в Україні свято останнього дзвоника відзначають наприкінці травня. Цьогоріч формат святкувань дещо відрізняється від звичного через поточну ситуацію в країні. Також є деякі зміни щодо набору у перший клас.

Детальніше про це Файному місту розповів директор Тернопільської загальноосвітньої школи №24 Ігор Каразія.

За словами директора, на даний момент, у школі навчається 1570 учнів. Освітній процес відбувається у дві зміни, оскільки зараз школа має тільки одне укриття, яке поміщує 500 осіб. Відповідно проведення свята останнього дзвоника буде дещо іншим.

 

У п’ятницю, 31 травня, буде відбуватись свято останнього дзвоника. У зв’язку з тим, що в країні йде війна, ми не зможемо святкувати так як раніше, тому ми вирішили, що залучимо тільки учнів випускних класів, тобто 4, 9 та 11 клас. Всі решту будуть святкувати в себе у кабінетах,- каже директор школи.

Відбір першокласників

Також Ігор Юрійович розповів, які зміни відбулись у наборі майбутніх першокласників та чи готова школа розпочинати навчання.

 

Набір у перший клас вже розпочато, закінчення буде 1 червня. Планували набрати 4 класи. Так і сталось. До війни, ми набирали 5 або 6 класів, але в силу певних обставин кількість дітей такого віку зменшилась, тому набираємо 4. А отже, наші перші класи готові, нова українська школа готова, і ми також готові 1 вересня розпочинати навчання, – додав освітянин.

В першу чергу, школа набирає тих дітей, які проживають на території обслуговування школи або ж у випадку, якщо брат чи сестра вже навчаються чи працює хтось з батьків. Проте, місце навчання для дітей обирають дорослі.

 

Якщо батьки обирають нашу школу для навчання своїх дітей, ми створюємо всі сприятливі умови, щоб вони навчались саме в цій школі, – зазначив директор.

Також діти, які є закордоном, але хочуть навчатись в Україні, можуть заповнити електронну форму, після чого подати такі документи:

  • свідоцтво про народження;
  • код;
  • заява від батьків (вона вже є сформована, потрібен тільки підпис)
Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі