«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Обвинувачений в корупції ексголова Тернопільської облради Михайло Головко розпродує сімейне майно

Даний факт став очевидним після оприлюднення декларації про доходи та видатки колишнього голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка

Так, у 2023 році, Михайло та його дружина Мар'яна Головко розпродали майна на 6 мільйонів 653 тисячі 936 гривень, згідно декларації чиновника, пише сайт Тернополяни 

Найімовірніше мова йде про станцію технічного обслуговування, нежитлові приміщення, земельні ділянки та авто, які фігурували у декларації Михайла Головка за 2022 рік, та відповідно зникли у декларації за 2023 рік. 

Так, з декларації Михайла Головка за 2023 рік зникли - авто "Хонда", 2016 року випуску, станція технічного обслуговування в Тернополі, земельна ділянка у Тернополі, площею 700 метрів квадратних, нежитлове приміщення у селі Новики, площею 445, 8 метра квадратних. 

Найдорожний об'єкт нерухомості, який продала сім'я Головка у 2023 році - вартує 2 мільйони 496 тисяч - покупець - Андрій Солтіс, продаж здійснювала Мар'яна Головко. У Михайла Головка той же Андрій Солтіс придбав також інший об'єкт нерухомості, вартістю 1 млн 469 тисяч грн. 

Також були і інші продажі у родині Михайла Головка на суми - 122 тисячі, 294 тисячі, 671 тисяча гривень, 1 млн грн та  600 тис грн. 

Нагадаємо, 26 червня 2023 року, тоді ще голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка детективи НАБУ зловили на отриманні хабаря у місцевого підприємця Олександра Ярмоленка. 

Родина Михайла Головка найняла одних із найдорожчих адвокатів країни з групи «Баррістерс». 

Станом на 1 квітня 2024 року справу про хабар передали до ВАКС і її мають розглядати по суті. 

Паралельно, Михайло Головко подав до суду у Тернополі, бо вважає неправомірним його звільнення з посади голови Тернопільської облради, і хоче повернути заробітню плату. 

Перший суд у Тернополі Михайло Головко програв. 

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі