«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Обрали переможця конкурсу «Koza Music Battle 2018»

Переможця конкурсу «Koza Music Battle 2018» визначили у Тернополі. Кращого обирали одразу п’ять членів журі у п’ятницю, 25 травня.

Нагадаємо, до фіналу пробилися київський гурт «Homgo» і хлопці з Умані «Our Atlaantic». Саме останні завоювали серця суддів і стали переможцями. Вони забрали додому грошову винагороду, а вже у липні повернуться до Тернополя, аби виступити на Міжнародному музичному фестивалі Файне Місто.

«Будемо більше репетирувати, якісніше зігруватися і плюс – допишем пару нових якісних треків. Як сказав один із суддів «Koza Music Battle»: наша музика – це любов. Дякуємо йому. Він дав нам  зрозуміти, що значить наша музика», - розповідає клавішник і вокаліст гурту «Our Atlaantic» Віктор Байда.

Загалом серед суддів думки розділились. Комусь більше до душі припав гаражний панк гурту «Homgo», хтось насолоджувався більш спокійною джазовою музикою «Our Atlaantic».

«Під другий гурт я засинав. Але були моменти, коли я включався. На рахунок басиста «Our Atlaantic»: чувак – ти тащищ всю групу, насправді», - коментує виступ суддя Юний Скайвокер.

«Я полюбляю панк, я полюбляю гранж, я полюбляю драйв, я полюбляю американські пост-хардкори і андеграунду американську сцену 90-х і гурт «Homgo» в цьому мене задовільнив. Стосовно гурту «Our Atlaantic» - я трошки засинав, це було дуже монотонно, але, коли вони зіграли останній трек, де почали навалювати джаз, це було дуже і дуже гарно», - додає суддя Данило Панімаш.

«Я дуже під враженням від «Our Atlaantic». Це було дуже класно. Вони достатньо вирізнялися з загального плану. Я, можливо, був заангажований бандами більш важкими, і спершу не звернув на них уваги, але вони перемогли в своєму відборі цілком заслужено, і зараз вони перемогли абсолютно», - наголошує Арт-директор «Koza Bar» Atanas Bro.

Так сталося, що до фіналу не дійшов жоден тернопільський гурт. Як гості у фіналі виступили місцеві хлопці «Dreadnought». Їхній виступ, зокрема, високо оцінив запрошений учасник журі, головний редактор «Karabas Live» Ігор Панасов: «Це драйвово, це класно, це несподівано. Кожна пісня викликає каскад сюрпризів, якісь свіжі відчуття від цього гурту, тому я бажаю їм найкращого у майбутньому. Мені казали, що у Тернополі гурти з’являються і зникають, це не добре. Тернопіль – прокидайся!».

Підтримала колегу і постійний учасник журі батлу Світлана Фролова: «Дуже приємно, що фінал користується популярністю. Дуже багато людей прийшло, незважаючи на те, що тут нема сьогодні тернопільського гурта, що дуже прикро».

Подібна ситуація є закономірною. Адже гурти у Тернополі розслабились, і геть не хочуть розвиватись.

«Адекватних тернопільських гуртів нема. Вони могли б покращити свій рівень, але чомусь цього не роблять. Ми зараз на найнижчій точці синусоїди. Можливо, ми вже досягнули дна і від нього почнем відштовхуватись, а, можливо, ще є далі куди впасти, - каже засновник конкурсу Ярослав Качмарський. -  Поки що не відомо, чи буде конкурс «Koza Music Battle» у майбутньому. Мені здається, він в даному форматі себе вже вичерпав, можливо, в цій географічній точці себе вичерпав. Відомо що Тернопіль – це домовина культури України. І тому невідомо, чи є сенс його (конкурс, – ред.) тут продовжувати».

Попри це, далі у тернополян ще багато приємного. Вже незабаром стартує найочікуваніша подія літа – музичний фестиваль Файне Місто

«Минулого року я був на Файному Місті і повинен вам сказати, що це, на мій погляд, найатмосферніший фестиваль з тих, що я бачив в Україні. Там є що міняти, є, куди зростати, але відчуття, яке в мене було, воно якось зійшлося з тим голосуванням, яке було у нас на сайті «Karabas Live», де глядачі визнали Файне Місто найкращим фестивалем 2017 року», - наголошує суддя «Koza Music Battle», редактор Karabas Live  Ігор Панасов.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі