«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

"Нащо вам той квиток": тернополяни дають готівку, а водії ігнорують валідатори. Експеримент

Ми проїхали коло за маршрутом: вулиця Збаразька - Центральна бібліотека (вул. Руська) - Автовокзал - Міська лікарня №2 - вулиця Збаразька.

Спостерігали, скільки пасажирів оплачує готівкою, а скільки електронним квитком.  Також зауважили, чи дають водії квитки і чи вимагають їх тернополяни, пише 20 хвилин 

Ми проїхали коло маршрутками, пересідаючи з однієї до іншої через декілька зупинок. За весь час лише пенсіонери розраховувались “Соціальною карткою тернополянина”, решта оплачувала проїзд готівкою. 

Водії у маршрутках свідомо ігнорують валідатори, хоч у міській раді кажуть, що вони хочуть вивести готівку, аби контролювати увесь прибуток перевізників. 

Нагадаємо, після дводенного саботажу тернопільські перевізники вийшли на маршрути за старим тарифом – 5 грн готівкою і 4 грн з електронним квитком чи "картою тернополянина". 

Розпочали наш маршрут в автобусі № 16 із зупинки "Вулиця Збаразька". 

У маршрутку зайшло п’ять пасажирів, і всі вони оплачували проїзд готівкою. 

Наступна зупинка - “Центр”: пенсіонери розраховуються карткою, а всі інші - готівкою. Водій совісно віддавав квитки на проїзд усім, але  люди їх не брали. Біля “Бурячка” ми пересіли в автобус № 20. 

У Центрі в маршрутку зайшли восьмеро людей, усі вони розрахувалися готівкою. Водій квитки на проїзд не давав, лише одна жінка попросила віддати їй білет. Далі на маршруті - зупинка "Вулиця Шептицького" - зайшли лише пенсіонери, які оплачували соціальною карткою. На ринку кількість пасажирів суттєво збільшилась, і всі вони розрахувались готівкою. Жодного квитка водій не віддавав, але ніхто з пасажирів і не просив. 

На зупинці "Автовокзал" журналістка сіла у автобус № 22. На її прохання дати квиток на проїзд водій відреагував агресивно: “Нащо вам той квиток? Що будете з ним робити?”, згодом неохоче віддав проїзний білет. 

Більше ніхто з пасажирів не просив квитків, хоч усі, хто заходив, оплачували готівкою. 

І останнім автобусом, в який ми сіли, був № 19 на зупинці "Міська лікарня швидкої допомоги". В автобус зайшло шість пасажирів, двоє з них пенсіонери, які розраховувались соціальною карткою. Водій квитки усім пасажирам не віддавав, хоча на прохання журналіста “20 хвилин” дати їй проїзний білет відреагував спокійно, і без жодних заперечень віддав квиток.
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі