«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Над Тернопільщині відтепер поруч із синьо-жовтим прапором майорітиме червоно-чорний стяг

Відтепер на Тернопільщині під час урочистих заходів у дати, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної борні українського народу та вшануванням пам’яті Героїв, підніматимуть одночасно із синьо-жовтим Державним прапором України й червоно-чорний стяг.

Депутати обласної ради днями схвалили рішення «Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Тернопільської області». Народні обранці рекомендували піднімати (встановлювати) червоно-чорний прапор на адміністративному будинку Тернопільської обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються ограни місцевого самоврядування краю, пише Урядовий курєр.

А от Тернопільська міська рада, варто нагадати, таке рішення прийняла ще 2 лютого цього року. Приклад Тернополя надихнув у березні й депутатів Львівської міськради. Ухвалою сесії затвердили дев’ять пам’ятних дат в історії національно-визвольної боротьби українського народу, в які на флагштоках біля міськради та біля районних адміністрацій міста Лева поруч з національним прапором вивішуватимуть червоно-чорний.

Цей прапор розміщуватимуть і в сесійній залі в дні, коли сесія міської ради співпадатиме з визначеними 9 датами. До переліку цих дат і свят ввійшли День народження голови Проводу ОУН Степана Бандери та полковника Армії УНР, коменданта Української військової організації (УВО), першого голови Проводу ОУН Євгена Коновальця. Червоно-чорний прапор майорітиме й на день народження, а також із жалобною стрічкою в річницю з дня смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Вивішували цей стяг і в травні на Свято Героїв та в День пам’яті жертв політичних репресій. Звісно ж, підніматимуть його на 30 червня у День проголошення Акта відновлення Української держави, 30 липня – в День створення Української військової організації (УВО) та 14 жовтня – в День захисника України та День створення Української повстанської армії.

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі