«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Наближається вже середина Великого посту: тернополянам нагадують про батьківські поминальні суботи

Наближається вже середина Великого посту: тернополянам нагадують про батьківські поминальні суботи Священники нагадують, що наближається вже середина Великого посту, і перша неділя квітня – Хрестопоклонна, коли Церква в особливий спосіб нагадує нам про хрест Господній, про подвиг найглибшого жертовного смирення нашого Спасителя.

Перші дві суботи квітня – 6 і 13 квітня – батьківські поминальні.

"Друга неділя квітня цьогоріч буде присвячена вшануванню пам’яті преподобного Іоана Ліствичника – ченця, усамітненого пустельного подвижника, а наприкінці життя – ігумена на горі Синай. Він залишив нам безцінний скарб духовних настанов – книгу «Ліствиця». В цій книзі у вигляді 30 послідовних ступенів (сходинок) преподобний показує шлях духовного вдосконалення, зростання в чеснотах, які підносять людину від земного до небесного, від тимчасового – до спасіння у Христі. 20 квітня – субота п’ятого тижня Великого посту, свято Похвали Пресвятої Богородиці, або Субота акафістна. На ранній в усіх храмах за богослужінням співатиметься Великий акафіст на честь Божої Матері, який був укладений ще в VII столітті", - відзначають церковники. 

23 квітня вшановуватимемо пам'ять великомученика Юрія Переможця, 25-го – апостола і євангелиста Марка. Остання субота квітня – Лазарева, коли Церква згадує про чудо воскрешення Спасителем праведного Лазаря.

А наступного дня, 28 квітня, – величне свято Входу Господнього в Єрусалим, Неділя ваїй, цвітоносна, вербна. Це свято розпочинає Страсний тиждень – седмицю особливої підготовки до Пасхи Господньої. Тож підготуймося пройти цей період зі смиренням та співпереживанням, щоби з чистим серцем та душею зустріти світлу радість Христового Воскресіння.

На зображенні може бути: квітка, османтус та текст «у KBİTHİ KBİTHİ вi̇дзначаемо 6 квi̇тня 18 квi̇тня поминання померлих 7 квi̇тня 25 квi̇тня четвер великого покаянного канону преподобного андря критського апостола евангелиста марка третя недля великого посту, хрестопоклонна 13 квi̇тня 27 квi̇тня 20 квi̇тня лазарева субота. воскрешення праведного лазаря похвала пресвято

джерело 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі