«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

На Циганці облаштували рятувальний пост (ФОТО, ВІДЕО)

З 1 червня у Тернополі на пляжі "Циганка" розпочали працювати рятувальники. Рятувальний пост обладнаний всім необхідним: від аптечки, щоб надати першу медичну допомогу до рятувальних жилетів.

Зону відпочинку вже давно підготували до пляжного сезону. Зокрема там встановили буйки та відкрили для відвідувачів душ та туалети. З бюджету міста виділили на це виділилипонад 100 тисяч гривень.

За словами заступника директора КП "Об´єднання парків культури і відпочинку Тернополя" Тараса Дячуна, хлопці, які чергують на пляжі пройшли відповідне навчання та знають навички рятування.

— Ще з 1 червня ми розпочали роботу на пляжі "Циганка". Встановили буйки та обстежили дно ставу. Рятувальний пост, який ми встановили тут обладнаний всім необхідним: від аптечки до жилетів. Хлопці чергують у дві зміни у будні дні з 11-ї до 21-ї, а у вихідні з 9-тої до 21-ї. Рятувальники пройшли відповідне навчання, — повідомив Добі заступник директора КП "Об´єднання парків культури і відпочинку Тернополя" Тарас Дячун.

Як стверджує Тарас Дячун, у майбутньому рятувальникам куплять човен з мотором, щоб забезпечити безпеку тернополян.

Зазначимо, що в квітні водолази обстежили дно ставу та вилучили предмети, які могли б призвести до травмування відпочиваючих.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі