«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

На Тернопільщині зустріли тіла трьох загиблих захисників

На Тернопільщині жителі Чортківської громади зустріли тіла трьох загиблих захисників.

Про це повідомили на сторінціЧортківської міської ради, пише Суспільне 

На подвір’ї собору верховних апостолів Петра і Павла у Чорткові жителі громади зустріли загиблого Романа Слоту. 30-річний чоловік був інспектором взводу у штурмовому полку "Сафарі". Роман у 2023 місцем служби обрав для себе Об’єднану штурмову бригаду Нацполіції "Лють". Загинув 6 липня поблизу Торецька. Парастас розпочнеться сьогодні о 20 годині у родинному домі в селі Бичківці. Чин похорону розпочнеться у середу, 10 липня, о 10 годині.

"Роман був позитивним, добрим, активним, ніколи не цурався роботи. Вільний час приділяв коханій дружині та двом діткам. Також добре грав у волейбол, футбол, радо брав участь в усіх змаганнях", — йдеться у повідомленні.

Роман Слота, Чортків, ЗСУ, похорон

Зустріч тіла загиблого захисника. Чортківська міська рада

Також жителі громади зустріли тіло солдата Ігоря Липового. Чоловік був уродженцем села Переходи. Проживав на Рівненщині, у місті Острог. Чоловіка мобілізували 10 травня. Боєць загинув 6 липня поблизу населеного пункту Виїмка, що на Донеччині. У захисника залишились двоє синів, батько і мати. Чин похорону розпочнеться в середу, 10 липня, о 15 годині у церкві в селі Переходи. Про це повідомили на сторінці Чортківської міської ради. 

Чортків, ЗСУ, похорон

Прощання із військовими. Чортківська міська рада

Попрощалися із Володимиром Кляштофорським із села Нагірянка. Він служив у "Азові". Загинув 3 липня біля населеного пункту Новоєгорівка, що у Луганській області. Чоловіку було 24 роки. Про це повідомили на сторінці Чортківської районної державної адміністрації.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі