«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

На Тернопільщині збудують сучасний реабілітаційний центр

Сучасний реабілітаційний центр європейського зразка для дітей та молоді збудують у Кременці. Проєкт реалізують рамках програми транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна». Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

У реабілітаційному центрі зможуть займатися не лише діти з Кременецького району, а й інших населених пунктів. Загалом, центр зможе прийняти більше ніж 100 осіб.

« Це перший пілотний проєкт не лише на Тернопільщині, а й в Україні. Завдяки йому наша область може стати лідером серед регіонів України у сфері надання соціальних послуг за новими методиками та технологіями реабілітації», - зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

У рамках проєкту також планують створити навчально-тренінговий центр для підвищення кваліфікації фахівців з соціальних послуг, де проводитимуть навчання спеціалістів з усіх регіонів України».

Збудувати реабілітаційний центр, площею близько 1700 кв.м в історичній частині міста Кременець, розраховують впродовж 2021-2022 років.

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі