«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

На Тернопільщині мама викопала тіло сина, щоб дізнатись істинну причину його смерті: внутрішніх органів там не було

Довести лікарську помилку — здається, це завдання не під силу майже нікому. Особливо коли потерпілого вже немає в живих. Моторошна історія трапилась із померлим військовим хірургом з Тернопільщини — після ексгумації його тіла з' ясувалося, що внутрішні органи відсутні.

Аби довести вбивство власного сина, мамі військовослужбовця і хірурга Олега Бенци з Тернопілля довелося погодитись на відчайдушний крок — викопати його тіло. Незалежну експертизу щодо встановлення істинної причини смерті медика мали провести представники МОЗ. Та те, що вони побачили, шокувало і обурило їх — з тіла зникли внутрішні органи.

Усе почалась ще рік тому. Військовослужбовець і хірург Олег Бенца відчув болі в животі, у нього була гостра форма панкреатиту. За допомогою він звернувся до лікарні, якій довіряв найбільше і де знав усіх, бо працював там сам, перш ніж пішов воювати на фронт. Від моменту, коли він переступив поріг лікарняної палати, мине 2 доби. 38-річний Олег Бенца помре – і причину смерті встановлюватимуть цілий рік, пише ТСН

"Фактори, які могли вплинути на розвиток ускладнення – відсутність реальної діагностики і патологічного стану, неадекватна діагностика, відсутність додаткових методів діагностики УЗД, неправильне тлумачення лабораторних досліджень" - згодом, після смерті чоловіка, констатує Дмитро Дзюба, експерт клініко-експертної комісії МОЗ.

Та коли було проведено ексгумацію тіла, виявили, що відсутні в тілі саме ті органи, які і мали би бути досліджені патологоанатомом як одна з причин смерті особи. Тобто хтось витягнув із тіла померлого всі нутрощі, що зменшує шанси матері довести недбальство лікарів. Однак до суду справа таки дійде.

 

 

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі