«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

На місяць перекриють перехрестя біля "Горбатого" мосту

Рух транспорту на перехресті вулиць Татарської та Глибокої перекриють з 20 червня по 18 липня.

Як повідомили у міськраді, відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету, у зв'язку з необхідністю провести там ремонт.

"На даному перехресті систематично спостерігається аварійне просідання дорожнього полотна, що вказує на проблеми з водовідведенням на даній території, зливовою каналізацією та водопроводом, – пояснив заступник міського голови Владислав Стемковський.

– Тому на цій ділянці необхідно провести ретельне обстеження усіх підземних комунікацій, а для цього є потреба у перекритті руху транспорту".

Оскільки це перехрестя є важливим транспортним вузлом, під час проведення робіт діятиме декілька альтернативних шляхів для об'їзду.

Зокрема, відповідно до тимчасової Схеми організації дорожнього руху, транспорт, який з’їжджає з "Горбатого" мосту, зможе повернути праворуч та рухатися вулицею Дівочою, де тимчасово влаштують двосторонній рух.

З Дівочої автівки зможуть прямувати ліворуч на вул. Польову з виїздом на просп. Степана Бандери, та прямо в напрямку вул. Монастирського до перехрестя вулиць Лесі Українки – Слівенська.

ремонт.JPG

 

Джерело 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі