«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

«На кожному вході в приміщення мають бути антисептики»: на Тернопільщині відкриють автостанції

Роботу автостанцій на Тернопільщині контролюватиме спеціальна комісія. До її складу ввійдуть представники Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, ГУ НП у Тернопільській області, а також — органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Так, на кожному вході до автостанції повинні бути встановлений антисептик для рук. А одночасно перебувати у приміщенні дозволятиметься не більше одній особі на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування. Також, встановили ряд протиепідемічних правил, які повинні дотримуватися водії та пасажири.

«Водій та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу в транспортному засобі повинні знаходитися в респіраторних або медичних масках. Перевезення пасажирів, у яких будуть відсутні медичні засоби захисту, здійснювати не будуть. Перевезення пасажирів має здійснюватися лише в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу», - зазначив начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ОДА Олег Продан.

До слова, перед кожним рейсом транспортний засіб будуть дезінфікувати, в тому числі обробляти місць контакту рук пасажирів (поручні, місця сидіння тощо).

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі