«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Між будинками на Живова зроблять відпочинкову зелену зону. Виконком підтримав петицію

Влаштувати пішохідні алеї, відпочинкову зону та дитячий ігровий майданчик поруч з житловими будинками 4 та 6 по вул. Живова у петиції просив Вадим Рудяк.

Виконком міської ради петицію підтримав 13 березня. Дата, коли почнуть проводити роботи поки невідома.

Петицію в Єдиній системі місцевих петицій чоловік зареєстрував 17 січня 2019-го. Вона набрала 307 з потрібних 300 голосів.

- Задля збереження зеленої зони поруч з житловими будинками №№ 4, 6 по вул. Живова, прохання підтримати дану петицію, щодо створення скверу, з влаштуванням пішохідних алей, відпочинкової зони та дитячого ігрового майданчика. В противному випадку існує велика ймовірність забудови даної території черговим непотрібним торгово-розважальним центром з парко-місцями для автомобілів, що значно підвищить рівень загазованості й без того найбільш загазованої частини Тернополя, - йдеться у петиції.

Відповідь влада опублікувала 20 лютого. У ній йдеться про те, що петицію розглянуто, а управління містобудування, архітектури та кадастру підготувало проект рішення виконавчого комітету міської ради.

Проект рішення на виконкомі розглянули 13 березня. Петицію підтримали. Згідно із проектом рішення, управління має звернутися до розробника проектної документації "М. Тернопіль. Схема озеленення міста" Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя для внесення до неї змін та доповнень, враховуючи пропозиції по розгляду даної петиції.

Контроль за виконанням рішення поклали на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторії Остапчук і Владислава Стемковського.

Сайт новин "20 хвилин"
te.20minut.ua/…/mizh-budinkami-na-zhivova-zroblyat-vidpochi…

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі