«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Маленька тернополянка віддала своє волосся на перуки онкохворим дітям

7-річна Софія Рубас з Тернополя, незважаючи на свій юний вік, вже займається благодійністю.

Дівчинка пожертвувала своїм розкішним волоссям для інших дітей. Повідомляє «Ternopil.eu» з посиланням на «Терміново».

Дівчинка змалку відпускала волосся і не дозволяла мамі його навіть підрівнювати. Проте, маленька тернополянка дізналася про благодійний проект Hair for Share та вирішила взяти у ньому участь.

Благодійний проект передбачає надання допомоги дітям, які борються з смертельною хворобою і через хіміотерапію втрачають своє волосся. Організатори Hair for Share шукають майстрів-перукарів та небайдужих людей, які готові пожертвувати своїм волоссям.

Мати дівчинки розповіла як у дитини виникло бажання допомагати іншим. За її словами, одного дня вони з донькою побачили в магазині дитину, яка була без волосся та у масці. Тоді вперше Софійка дізналася про страшну хворобу. Тернополянка одразу ж сама запропонувала віддати своє волосся іншим. Мати дівчинки спочатку роздумувала, оскільки було шкода довгого волосся. Однак, Софійка постійно нагадувала про своє бажання. Мати, побоюючись, що дитина самостійно обріже своє волосся, відвела її у перукарню.

Дівчинці безкоштовно зробили стрижку в перукарні Marine BeautySalon, яка співпрацює з благодійним проектом. Фото Софійки розмістили в групі у соціальній мережі і подякували маленькій благодійниці за такий відважний і благородний вчинок. Адже тепер її волосся допоможе почуватися впевненою та красивою іншій дівчинці, яка бореться з смертельною хворобою.

Нагадаємо, у Тернополі лікар Микола Никитюк проводить безкоштовні операції людям, які цього потребують. Зокрема, в рамках благодійної акції, лікар допомагає відновити зовнішність тернополянам з вадами після ДТП, опіками або ж які мають вроджені дефекти.

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі