«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Майже три роки вважався зниклим безвісти: на Тернопільщину «на щиті» повертається воїн, який загинув на Запорізькому напрямку

Захищаючи Україну, віддав власне життя воїн із Тернопільщини Ярослав Денчук. Зв'язок з ним обірвався ще у жовтні 2023 року на Запоріжжі, понад 30 місяців рідні та близькі чекали на звістку про долю Ярослава.

Нещодавно ж було підтверджено загибель захисника під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Вербове. Про втрату розповів голова Шумської територіальної громади Вадим Боярський.

Що відомо про Героя

Після років невідомості додому на щиті повертається захисник із Тернопільської області Ярослав Денчук.
 

 

Він народився у 1984 році, жив у селі Залісці, що входить до Шумської громади.

У 2023 році Ярослав став до лав Збройних сил України. Рідну землю від російських загарбників чоловік захищав на посаді стрільця-снайпера десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти в одному з підрозділів.

"Його серце було сповнене любові до Батьківщини та прагнення захистити свій дім, свою родину і майбутнє кожного з нас", – зазначив Боярський.

З 16 жовтня 2023 року Ярослав вважався зниклим безвісти. І лише нещодавно його близькі, після понад 30 місяців надій і сподівань, що чергувалися зі зневірою, отримали підтвердження загибелі Героя.

Життя Ярослава обірвалося, коли вінвиконував бойове завдання поблизу Вербового на Запоріжжі.

"Він залишався вірним військовій присязі до останнього подиху. Висловлюємо найщиріші співчуття родині, близьким, друзям та побратимам Ярослава. Громада поділяє цей невимовний біль та сумує разом із вами. Про час зустрічі траурного кортежу та чин похорону Героя буде повідомлено додатково. Вічна пам’ять і слава нашому Герою!" – написав голова Шумської територіальної громади
 

джерело 

 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі