«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Лікар з Тернопільщини із позивним «Алегро» з перших днів великої війни рятує життя бійців

До великої війни «Алегро» працював лікарем-анестезіологом в Кременецькій опорній лікарні. Пішов на службу в перші дні повномасштабного вторгнення, бо не хотів, щоб лінія фронту дійшла до Тернопільщини. «Алегро» рятує наших бійців. Було багато ситуацій, коли здавалося, що поранення дуже важке, тому без ампутації кінцівки не обійтися. Але допомога була надана максимально якісно і все все закінчилося добре… Дякуємо за службу!

– Я працював лікарем-анестезіологом в Кременецькій опорній лікарні Тернопільської області, – розповідає «Алегро». – В перші дні повномасштабного вторгнення, 4 березня 2022 року, пішов на службу в наш 85 Кременецький батальйон ТрО 105 бригади ТрО, на посаду лікаря медичного пункту. В тому ж році ми відправилися в зону бойових дій. Згодом мене було переведено в 110-ту бригаду ТРО вже в медичну роту на посаду начальника лікувального відділення.

Роботи багато. В лазареті з соматичними хворими, особливо в зимовий період, коли є більше простудних захворювань, коли є проблеми з серцем, проблеми зі спиною. Під час контрнаступу наш лазарет працював як стабілізаційний пункт, тому весь той період ми надавали допомогу всім пораненим, які проходили на нашому відрізку фронту.

Інколи ми приймали всіх поранених без ступеня важкості. Це і легкі контузії, акубаротравми, і легкі поранення, і важкі.

На даний час стабілізаційний пункт працює виключно з важкими, нестабільними пацієнтами, які потребують негайної допомоги, стабілізації стану для того, щоб безпечно і надійно евакуювати їх на подальший рівень надання допомоги.

Було багато ситуацій, коли мені здавалося, що поранення настільки важке, що без ампутації кінцівки не обійтися. Але ми надавали допомогу, робили все максимально якісно. Тільки пізніше дізнавалися, що все закінчилося добре. А це означає, що нам є чим пишатися!

Велике значення має колектив, злагоджена спільна робота, команда однодумців, коли один одного розуміє з півслова. Коли кожен виконує свою функцію по-максимуму, тоді маємо позитивний результат. І, в принципі, задоволення від роботи. Як казав колишній начмед, зібравши нас в медпункті: «Бажаю вам, що ви не мали роботи». В плані того, щоб не було роботи по наданню медичні допомоги. Це означає, що всі військовослужбовці живі, здорові, що в них немає ніяких хвороб. Це означає, що в них немає поранень, що з мінімальними втратами військова частина чи підрозділ виконує свої бойове завдання.

Дуже важлива підтримка родини, знати, що там в них все добре, що вони хвилюються, переживають. Ми майже кожного дня спілкуємося телефоном. Дружина віднеслася до мого рішення долучитися до ЗСУ з розумінням. Було логічним не чекати, поки дійде лінія фронту до Тернопільської області.

Хочу подякувати всім тим, хто наразі виконує свої бойові завдання, хто служить поряд зі мною. Тому що це добрі, позитивні, професійні люди з якими приємно працювати. І я радий, що міг з ними познайомитися і роблю з ними спільну справу для нашої перемоги!

110 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ.
 

джерело 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі