«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Коли в тернопільських школах пролунає Перший дзвінок

Цього року перше вересня припадає на вихідний - неділю. Як та коли святкувати День знань вирішують у кожній школі самостійно.

В одних школах Свято проводять у неділю, щоб 2 вересня вже приступити до навчання, в інших - святкуватимуть у понеділок, пише 20 хвилин

- Перше вересня цього року випадає на неділю. Коли у школах влаштовувати урочистості - вирішують педагогічні колективи разом з батьками, - говорить заступник начальника управління освіти Тернопільської міської ради Ірина Сум. - Як правило, Тернопільські школи святкуватимуть День знань 2 вересня, в понеділок. Після свята діти одразу сядуть за навчальні парти. Загалом, в навчальних закладах можуть відмовитись від традиційних лінійок та зробити святкування оригінальним та цікавим. 

Як розповідає директор Тернопільського НВК "Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука" Олександр Остапчук, його учні відсвяткують День знань ще 30 серпня. А вже 2 вересня візьмуться за навчання.

- Ми святкуємо свято Першого дзвоника 30 серпня, - розповідає пан Остапчук. - Унас свято буде відбуватись в двох частинах. Перша о 9-ій ранку в Кутківецькому лісі ми влаштовуємо родинне вогнище, а о 18 годині в нас відбудеться дійство на спортивному майданчику школи. Другого вересня в понеділок буде свято лише для першачків. Решта учнів - одразу сядуть за партами. 

У Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 День знань відзначатимуть у неділю.

- Остаточного рішення щодо святкування у нас ще немає, але швидше за все ми святкуватимемо у неділю 1 вересня, - каже директорка школи Лілія Вавринів. -  Буде відбуватись загальноміське свято, неділя - це сімейний день, учні зможуть прийти на Перший дзвінок цілими сім'ями, а потім в понеділок - приступити до навчання. 

Із п'яти шкіл, з директорами яких поспілкувались журналісти у чотирьох свято відбудеться у неділю. Є у Тернополі школи, в яких День знань буде і 2 вересня в понеділок. До навчання діти приступатимуть аж у вівторок 3 вересня. 

А коли День знань святкуватимуть у вашій школі? Відповідь залишайте у коментарях?
 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі