«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Хворих на коронавірус з Тернопільщини більше не везтимуть в обласний центр, – ОДА

На Тернопільщині зафіксували першу смерть від коронавірусу. Помер мешканець Монастириського району, якого раніше госпіталізували в інфекційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

За попередньою інформацією, чоловік, що помер, контактував зі священником з Заліщиків, у якого виявили COVID-19. Коло спілкування покійного і досі встановлює поліція. В Тернопільській обласній державній адміністрації повідомили про те, що відтепер хворих на коронавірус з Тернопільщини більше не везтимуть в обласний центр, а будуть лікувати у місцевих лікарнях. В ОДА стверджують: медичні заклади там забезпечені всім необхідним.

джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (4)
Володимир Сергійович
25 березня 2020 р. 22:40
Як так можна брехати !!!!! Ганьба !!!!
Валентина Приймак
25 березня 2020 р. 22:18
Вот іменно якби мали апарат штучного дихання не везли б.Це так влада не хоче щоб іменно в Тернополі не розповсюджувався корона вірус.Сумно що нібито виділено все для лікарень,а насправді люди які сидять без роботи ще скидаються на захист лікарням.
Наталя Шимків
25 березня 2020 р. 18:57
В Борщівській лікарні і швидкій навіть нема безконтактних термометрів і елементарних распіраторів.про що ви говорите...
Наталя Шимків
25 березня 2020 р. 18:54
Чим же лікарні забезпеченні може є тести апарати шт.вент.легень.навіть спец одягу нема.Борщівська лікарня просить допомоги в людей.то чим же вона забезпечена..???
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі