«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Хочеш працювати за кордоном - плати: на чолі з О. Білозір в Україні зареєстрували новий законопроект

У Верховній Раді України зареєстрували новий законопроект, в основі якого - зобов’язати заробітчан щорічно сплачувати гроші до Фонду добробуту українських мігрантів, який пропонують відкрити в Україні. Про це пише видання Форпост.

Як повідомляє інформаційний портал "lvivyes", у Верховній Раді України запропонували створити міністерство у справах трудових емігрантів та запровадити обов’язкові внески до спеціального "Фонду добробуту". Законопроект передбачає створення нового міністерства, яке буде реалізовувати державну політику щодо зовнішньої трудової міграції. Також цей документ, у разі ухвалення, зобов'яже тих, хто виїжджає за кордон працювати, робити щорічні внески до "Фонду добробуту українських мігрантів", розмір яких встановить сам фонд. Відповідний законопроект № 10153 зареєстрували народні депутати на чолі із представником БПП Оксаною Білозір.

За даними нового законопроекту, гроші, які "збиратимуть" з українських заробітчан йтимуть, щоб:

  • покривати витрати на транспортування до України хворих;
  • оплачувати повернення до держави тіл померлих;
  • виплачувати компенсацію у разі втрати роботи;
  • надавати одноразову допомогу мігрантам або їх родинам у разі складних життєвих обставин;
  • фінансувати та організовувати повернення мігрантів до України у форс-мажорних-ситуаціях (стихійне лихо, військовий конфлікт тощо);
  • надавати кредити на отримання освіти;
  • кредитувати мігрантів та їх родини для вирішення житлового питання;
  • надавати кредити для започаткування чи розвитку власного бізнесу.

За законопроектом, Фонд добробуту українських мігрантів – загальнодержавний спеціалізований фонд, фінансування якого здійснюватиметься за рахунок членських внесків при працевлаштуванні на роботу за кордоном. Кошти фонду пропонують не включати до держбюджету. Управління Фонду складатиметься з 11 осіб: 5 представників уряду, 5 – від громадських об’єднань трудових мігрантів і один представник президента України. 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (18)
Nazar Maystrishin
21 березня 2019 р. 22:24
Люди роками своїх сімей небачать, молодь вся за кордоном з вищими освітами в ролі кріпаків... Так ще й обкладають податками
Оксана Зачіски
22 березня 2019 р. 14:17
Опадатковувати ваші рахунки в закордонних банках,а не той важко зароблений дріб'язок.Сором!!!
Тарас Гошків
22 березня 2019 р. 01:29
Наші слуги народу хочуть, щоб заробітчани виїхали на ПМЖ закордон і вже не повернулись в Україну.
Роман Оркуш
22 березня 2019 р. 13:25
Тарас Гошків, ні,вони хочуть щоб люди їм "кров пустили"
Сергій
22 березня 2019 р. 12:24
Замість того, щоб піднімати економіку, шукають, де ще здерти з людей гроші. Такий закон буде стимулювати до того, щоб люди не поверталися назад в Україну, або ж працювали за кордоном нелегально...
Lubomir Birchak
24 березня 2019 р. 12:44
Ввести податок на багатство....забезпечити людей роботою давати житло під виплату без процентне піднімати середній бізнес
Галина Данилюк
21 березня 2019 р. 21:21
Створіть робочі місця для людей ,а заробітчан не обирати треба а сплатити компенсації за втрачені роки без сім'ї. Пропоную обкласти податками всіх олігархів і ВР на чолі з президентом. Там набагато більші доходи ніж у заробітчан. Совість треба мати вже кінці-кінців. Білозір теж це стосується. Це мародерство.
Ростислав Процик
22 березня 2019 р. 03:36
Віддайте бляді всі накрадені мільярди доларів і наша ненька Україна розцвіте як квіти на весні, ніхто не буде нікуди їздити , залишати свій дім, родини, і дороги будуть кращі німецьких, і лікарні, школи, все б було як б ви потвори не нажерливі не грабували Україну і Українців!!!
Ruslan Lavrynenko
22 березня 2019 р. 18:00
Хай хоч один державний муж поїде за кордон і по працює там робочим,потім заплатить за житло пів зарплати,зробить документи,заплатить адвокатам і побачимо,з яким задоволення і що він Да ватим державі . З жиру казитесь собаки?
Світлана Поважна
24 березня 2019 р. 19:54
Будь-яка поважаюча себе країна турбується про своїх громадян закордоном! Це абсурд брати з людей податок, аби виконувати те, що і так повинно робити міністерство закордонних справ разом з послами. Крім того, судячи з переліку виплат, то фонд повинен виплачувати кошти кожному заробітчанину, бо люди туди поїхали через складні життєві обставини
Skiff in.ua
22 березня 2019 р. 12:48
"...фінансування якого здійснюватиметься за рахунок членських внесків..." - я так розумію (може я й помиляюся) - але якщо ти хочеш бути "під захистом" цього фонду - вступай в його члени, плати внески (свого роду страхування) - і в випадку необхідності про тебе "потурбуються". А якщо ти не член фонду - то і внески не треба платити. Але тоді - "як припече" до нас не біжи...
Ірина Бережок
21 березня 2019 р. 22:19
Менше б депутати крали, а краще займалися б справді роботою на добробут народу. Чому люди мають сплачувати якісь внески чи ще щось, тому що депутати неспроможні створити нормальні умови праці, соціальні стандарти, рівень прожиття?! Трудові мігранти їдуть закордон не від хорошого життя, а задля того щоб забезпечити себе і своїх рідних і підняти їхній рівень життя!!
Микола Халамидник
22 березня 2019 р. 11:21
Працюйте емігранти на зарплати для нового міністерства.. ((
Yury Feofanov
25 березня 2019 р. 16:01
Годувати ще 11 дармоїдів. Бо ці кошти заробітчани не побачать. То податки заплати і не важливо що ти заплатив уже в країні які працюєш, тепер просто плати, в фонд. Хай докладуть щось до того що б влаштувати людину на роботу, тоді й можна заплатити. А коли сам шукаєш роботу, сам плати кошти що б поїхати, завжди знайдуться труні що захочуть подоїти.
Dima Fedyuk
21 березня 2019 р. 18:45
А що з перерахованого на що кошти підуть, виконує влада? Ні про що не чув, люди все роблять самі і ніхто не допомагає
Ірина Мала
21 березня 2019 р. 19:04
Ви в Україні створіть робочі місця.Обложіть податками олігархів,міністрів і тих знайдіть що повивозили мільйони з держави,а не тих людей,що лишають дітей і їдуть працювати по 16 годин закордоном.Бо за Українську зарплату не можна прожити
Nazar Maystrishin
21 березня 2019 р. 22:22
Ті податки які ми сплачуємо вже мали б це все перекрити.
Ростислав Процик
22 березня 2019 р. 03:28
Ві