Хірурги зробили складну операцію 3-місячному хлопчику з Тернопільщини (Фото)
Про це пише Файне місто з посиланням на Фейсбук-сторінку “Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”
Михайлику всього 3,5 місяці. Він народився напередодні великого християнського свята – собору архангела Михаїла, тож так отримав своє ангельське ім’я. Хлопчик – неймовірний веселун, він усміхається попри всі труднощі, які випали на його долю.
Тато хлопчика пішов воювати на фронт, а мама дитини, шукаючи ефективного лікування, звернулася по допомогу до шпиталю. Саме львівський «Охматдит» їй радили фахівці із Тернополя. Тут Михайлика підтримували від народження: лікарі вчили маму хлопчика годувати малюка, клеїти спеціальні тейпи, щоб підготувати тканини до операції і доглядати за ротиком.
Раніше хлопчику було важко їсти, перший місяць він їв через зонд, далі міг їсти лише через пляшечку. Щоб він вчився розмовляти, йому треба виправити дефект піднебіння, тоді хлопчик зможе опанувати звуки.
Маленького пацієнта прооперувала львівсько-філадельфійська команда хірургів. У Львові саме перебуває провідна американська спеціалістка з розщілин, щелепно-лицева хірургиня з Children’s Hospital of Philadelphia (США) з командою. Разом з львівськими колегами вони зробили малюку складну операцію за новою методикою. У перший етап Михайлику виправили губку, далі закриють дефекти піднебіння і ясен, – йдеться у повідомленні лікарні.
Михайлик стартував у нове життя, перша операція дала йому шанс виправити дефект, який був помітним. Він сміється на весь коридор, наче й не було складного втручання.
Наш Михайлик – такий, він завжди багато сміється, особливо коли до нього хтось говорить. Двоє менших діток проводять з ним багато часу, щось йому розказують і у відповідь він голосно сміється, вони добре розуміють одне одного. Вдома синочок регоче на всю хату, а в лікарні Михайлик сміявся навіть коли йому брали кров з вени, здивував своїм сміхом анестезіологиню, коли вона прийшла перед операцією його послухати, – каже мама малюка.
Читайте також: Вакцинальні автобуси працюватимуть у понад 20 населени