«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Як працюватимуть підприємства та установи Тернопільщини у «червоній» зоні з 19 жовтня (Відео)

Тернопіль, Бережани, Чортків Кременець, Борщівський, Заліщицький та Монастириський райони Тернопільщини знову потрапили до “червоної” зони”. Нове епідзонування почне діяти з 19 жовтня. Як зазначив під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС лікар-епідеміолог Тернопільського обласного лабораторного центру Володимир Паничев, на сьогодні в області зберігається можливість подальшого росту рівня захворюваності на коронавірус. Аналізуючи ситуацію, медик зазначив, що за таких умов дотримання вимог, пе

Відтак, з 19 жовтня на зазначених територіях робота закладів громадського харчування дозволена лише до 22:00 години, за виключенням тих, що працюватимуть “на винос”. Такі установи можуть функціонувати, проте не приймати відвідувачів. Відбудуться також зміни у роботі торговельно-розважальних закладів – нічні клуби, бари, дискотеки будуть зачинені.

Щодо навчання в освітніх закладах Тернопільщини, то як повідомив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, більшість ОТГ та місцевих рад прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання.

“Районним держадміністраціям, виконавчим комітетам Бережанської, Кременецької, Чортківської міських рад та ОТГ, структурним підрозділам ОДА, територіальним підрозділам органів виконавчої влади відповідно до Постанови Кабміну від 22.07.2020 року №641 забезпечити проведення карантинних заходів, передбачених для “червоного” рівня епідеміологічної загрози, визначених рішенням комісії з питань ТЕБ та НС з 00:00 години 19 жовтня на території Тернополя, Чорткова, Кременця, Бережан, Борщівського, Заліщицького та Монастириського районів. На цих територіях, відповідно до кольору епідзонування, будуть запроваджені обмеження”, – повідомив Володимир Труш.

 

Джерело

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі