«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

“Як дурне, то на все життя”: мальовнича місцина викликає огиду після візиту мешканців Тернопільщини (Фотофакт)

Влітку жителі Тернопільської області полюбляють відпочивати на природі. Красиві місця і чисте повітря сприяють зустрічам і пікнікам. Але місцеві туристи не дотримуються жодних правил бережного ставлення до природи.

Про це свідчать фото, які в спільноті “Підслухано в Бережанах” опублікувала Наталія Фіняк. Жінку обурило недбальство відпочивальників.

“У селах полюбляють викидати сміття під берег та зрештою, усюди де є оази з водоймами за період пікніків назбируються купи сміття.так звані «поціновувачі природи», які приходять у ліс, на озеро, чи пляж для відпочинку. Сподіваючись наблизитися до прекрасного, людина, яка не прибирає після себе — втрачає усе людяне, що має.

На мою думку, вчити чистоті (а точніше прибрати після себе) повинні батьки. Якщо прогалина у вихованні, то «свиней» має виховати закон. Насмітив — плати штраф або суспільні роботи! . Всюди мають стояти смітники, якщо мовиться про відпочинкову зону”, — написала Наталія Фіняк.

Допис викликав жваве обговорення місцевих. Люди запропонували встановити біля облюбованого відпочивальниками місця смітник. Та, я з’ясувалося, місце для відходів там встановили, при чому за кошти місцевих. Але й це не зупиняє людей перед тим, щоб насвинячити.

“Є смітник трохи вище шлагбаума, але еліта позаливає писки і не бачить. Приїжджають машинами, нагадять. А за собою забрати бридко.Що з тих коментарів ?Як дурне,то на все життя. Наказувати ніхто не хоче ,бо всім байдуже”,  — зазначила Ліля Войціховська.

Фото з допису

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (1)
Ростислав Герасимчук
13 серпня 2020 р. 10:11
73%
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі