«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування» ©

Найбільша спільнота Тернополя в соціальних мережах

Авторизація

Авторизуйтеся

Я не брехала, – Таня Пренткович емоційно поставила крапку в скандалі з Мальдівами

Блогерка Таня Пренткович емоційно відповіла на закиди підписників та востаннє відповіла на запитання з приводу скандалу через Мальдіви. Вона заявила, що ставить крапку в цій темі.

Блогерка Таня Пренткович днями почала виходити на зв'язок після скандалу навколо її поїздки на Мальдіви з обранцем. Після публікації сторіз про трагедію в Харкові їй знову "прилетіло" від підписників.

Таня Пренткович про скандал навколо поїздки за кордон

Блогерці дорікнули, що справедливість у світі настане тоді, коли такі, як вона, будуть більше допомагати армії та відмовляти собі у розкошах. У відповідь Таня Пренткович емоційно попросила не перекладати відповідальність. 

Я віддала 4,5 мільйона гривень особистих коштів. Я хороша людина, яка помилилася. Так буває. Ми люди, просто люди. Але я більше не дозволю лити бруд у свою сторону чи рідних,
– заявила блогерка.

Таня Пренткович обурилась тому факту, що преса та підписники не розповідали про її допомогу військовим, про те, як вона залишила команду у перший рік вторгнення та зазнала мільйонних збитків.
 

"Востаннє відповідаю на запитання і закриваю цю тему назавжди. Досить! Я летіла сама з дітьми. І не брехала вам, як пишуть ЗМІ! Ні! Ми не планували спільну подорож завчасно! Це збіг обставин, на жаль. Нам дуже шкода! Ми вибачилися і урок засвоїли. Досить! Я хороша людина, яка помилилася і мені прикро, що усі в момент забули все хороше, що робила моя сім'я", – підсумувала інфлюенсерка.

 

Таня Пренткович більше не говоритиме про скандал / Фото з інстаграм-сторіз

 

 


Джерело 

Від Тарнополя до Тернополя
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі